Frälsningsarméns fastigheter

Vi har ett långsiktigt ägarperspektiv på de fastigheter vi förvaltar centralt.

Se våra fastigheter >

Kontakt

Välkommen att kontakta oss!
Besöksadress: 
Nybrogatan 79 B
114 41 Stockholm

Postadress:
Box 5090
102 42 Stockholm

Reception: 08-562 282 00
Email: fastighet@fralsningsarmen.se

Bostäder och bilplatser
Kontaktperson i hyresgästärenden och bostadskontraktsfrågor:
Sophie Treschow
Biträdande Förvaltare
sophie.treschow@fralsningsarmen.se
08-562 282 15

Lokaler
Kontaktperson vid lokaluthyrning och lokalhyreskontraktsfrågor:
Per-Olof Beckman
Fastighetscontroller
per-olof.beckman@fralsningsarmen.se
08-562 282 25

Övriga ärenden
För övriga ärenden kontakta ansvarig fastighetsförvaltare för aktuell fastighet.

Åsa Johansson
Förvaltare
asa.johansson@fralsningsarmen.se
08-562 282 28

Mikael Dehjne Pihl
Förvaltare
mikael.dehjne-pihl@fralsningsarmen.se
08-562 282 47

Magnus Hallencreutz
Förvaltare
magnus.hallencreutz@fralsningsarmen.se
08-562 282 06

Sofi Weiderstål
Förvaltare
sofi.weiderstal@fralsningsarmen.se
08-562 282 57

Tony Thyrén
Förvaltare
tony.thyren@fralsningsarmen.se
08-562 282 21

Karin Bjernesten
Ekonomiassistent
karin.bjernesten@fralsningsarmen.se
08-562 282 17

VD
Elisabeth Beckman
elisabeth.beckman@fralsningsarmen.se
08-562 282 74

Relaterade sidor